Produse naturiste Ranbaxy

24 produse

Aspenter 75mg, 28 comprimate

Aspenter 75mg, 28 comprimate

20 LEI info

Prospect: Link ANM Compozitie Un comprimat filmat gastro-rezistent contine acid acetilsalicilic 75 mg si excipienti: nucleu – celuloza microcristalina (Avicel PH 101), amidonglicolat de sodiu,

Aspacardin, 30 comprimate

Aspacardin, 30 comprimate

27 LEI info

Prospect: Link ANM CompozitieComprimate continand: D,L aspartat de potasiu, aspartat de magneziu Actiune terapeutica Amelioreaza metabolismul miocardic, scade excitabilitatea crescuta a inimii, poate atenua senzatia

Paduden sirop pentru copii 3 luni + cu aroma de caise 20 mg/ml 100 ml

Paduden sirop pentru copii 3 luni + cu aroma de caise 20 mg/ml 100 ml

15 LEI info

Prospect: Link ANM Adresati-va medicului inainte de utilizare in cazul in care copilul dumneavoastra: - Are astm brosnic - Primeste orice alte medicamente pentru calmarea

ArtroFlex Compus Crema 100 ml

ArtroFlex Compus Crema 100 ml

22 LEI info

ArtroFlex compus crema: Pentru masarea zonelor articulare si musculare. Creste mobilitatea. Ingrediente: Apa,alcool cetearilic si sulfat cetearilic de sodiu,parafina,parafina lichida,propilenglicol,miristat de isopropil,etanol,salicilat de metil (1.5%),

Hepiflor x 10 Capsule Terapia

Hepiflor x 10 Capsule Terapia

19 LEI info

Beneficii: - Hepiflor este probioticul cu un continut de 10 miliarde de culturi vii. - Contine 3 culturi benefice atent selectionate, intr-o doza mare de

Codamin P, 20 comprimate

Codamin P, 20 comprimate

15 LEI info

Prospect: Link ANM Compozitie 1 comprimat contine: paracetamol 300mg, fenacetină 200mg, cafeină H2O 25mg, codeină bază H2O 15mg. Actiune terapeutica analgezic, antipiretic. Codeina are actiune

Faringosept 10mg x 10 comprimate

Faringosept 10mg x 10 comprimate

13 LEI info

Prospect: Link ANM Indicatii: Faringosept este recomandat in profilaxia si tratamentul infectiilor buco-faringiene: angina, gingivita, stomatita
dupa amigdalectomie si extractii dentare. Administrare: Un comprimat pentru

Faringosept Lamaie 10mg x 10 comprimate

Faringosept Lamaie 10mg x 10 comprimate

13 LEI info

Prospect: Link ANM Indicatii: Faringosept este recomandat in profilaxia si tratamentul infectiilor buco-faringiene: angina, gingivita, stomatita
dupa amigdalectomie si extractii dentare. Administrare: Un comprimat pentru

Fiobilin 250mg x 20 comprimate

Fiobilin 250mg x 20 comprimate

19 LEI info

Prospect: Link ANM Compozitie 1 comprimat contine 250 mg acid dehidrocolic. Actiune terapeutica Fiobilin are actiune coleretica, usureaza absorbtia intestinala a lipidelor si a vitaminelor

Faringosept Rapid Menta x 12 pastile

Faringosept Rapid Menta x 12 pastile

17 LEI info

Prospect: Link ANM Compozitie Ambazonă monohidrat. Mod de administrare Doza uzuală este de 3 - 5 comprimate (30 - 50 mg ambazonă) pe zi, timp

Faringo Hot Drink x 8 plicuri

Faringo Hot Drink x 8 plicuri

22 LEI info

PRospect: Link ANM Prezentare:cutie cu 8 plicuri x 13,1g,sub forma de granule omogene de culoare alb-galbui,cu miros slab caracteristic de lamaie,pentru solutie orala
Compozitie:Substante active

Furazolidon 100mg x 20 comprimate

Furazolidon 100mg x 20 comprimate

20 LEI info

Prospect: Link ANM Compozitie1 comprimat contine 25 mg sau 100 mg furazolidon. Actiune terapeutica Antiseptic intestinal activ fata de numeroase tulpini de colibacili patogeni, salmonele,

Rhinxyl HA 0,5mg/ml x 10 ml picături nazale

Rhinxyl HA 0,5mg/ml x 10 ml picături nazale

16 LEI info

Prospect: Link ANM Forma de prezentare: Picaturi nazale solutie 0,05%, 0,1%
cutie x 1 fl. x 10 ml Indicatii: Coriza, rinita vasomotorie si rinita alergica,

Artrocalcium x 15 capsule moi

Artrocalcium x 15 capsule moi

25 LEI info

Compozitie: carbonat de calciu(echivalent calciu elementar 275 mg) 687.5mg
citrat de calciu(echivalent calciu elementar 15.8mg) 75mg
complex microcristalin de hidroxipatita(echivalent calciu elementar 8.8mg) 40mg
fosfat

Kebene plus x 20 comprimate

Kebene plus x 20 comprimate

32 LEI info

Descriere si mod de utilizare:Kebene Plus este un dispozitiv medical sub forma de comprimat, util pentru ameliorarea simptomelor de iritatie legate de aerofagie si meteorism

Kebene extra x 30 capsule moi

Kebene extra x 30 capsule moi

33 LEI info

Kebene extra capsule moi contine o doza mare de simeticona, 240 mg. Este indicat pentru ameliorarea simptomelor de exces de gaz acumulat in stomac si

Kebene forte x 25 capsule moi

Kebene forte x 25 capsule moi

25 LEI info

Kebene forte capsule moi este indicat pentru ameliorarea simptomelor de exces de gaz acumulat in stomac si intestine ca rezultat al fermentatiei intestinale in timpul

Faringo Intensiv 8.75mg 16 pastile de supt Terapia

Faringo Intensiv 8.75mg 16 pastile de supt Terapia

15 LEI info

Prospect: Link ANM Faringo Intensiv contine 8.75 mg flurbiprofen, substanta care apartine unui grup de medicamente din clasa antiinflamatoarelor nesteroidiene. Este utilizat pentru ameliorarea de

Hepiflor bebelusi si copii - 10 Plicuri Terapia

Hepiflor bebelusi si copii - 10 Plicuri Terapia

26 LEI info

Beneficii: - Hepiflor pentru copii si bebelusi este probioticul cu un continut de 5 miliarde de culturi vii. - Contine 3 culturi benefice atent selectionate,

ASPENTER 100mg, 28 comprimate

ASPENTER 100mg, 28 comprimate

20 LEI info

Prospect: Link ANM Compozitie: Un comprimat filmat gastro-rezistent contine acid acetilsalicilic 100 mg si excipienti: nucleu – celuloza microcristalina (Avicel PH 101), amidonglicolat de sodiu,

Faringosept Rapid Miere si Lamaie x 12 pastile

Faringosept Rapid Miere si Lamaie x 12 pastile

17 LEI info

Prospect: Link ANM Doze Adulți și adolescenți cu vârsta peste 12 ani: 1 pastilă la interval de 2-3 ore și, în caz de necesitate, până

Faringosept Rapid Portocala x 12 pastile

Faringosept Rapid Portocala x 12 pastile

17 LEI info

Prospect: Link ANM Doze Adulți și adolescenți cu vârsta peste 12 ani: 1 pastilă la interval de 2-3 ore și, în caz de necesitate, până

Fortifikat Forte 825mg x 30 cps moi

Fortifikat Forte 825mg x 30 cps moi

37 LEI info

Te simti mereu obosit si fara putere de concentrare sau ai un stil de viata agitat? Atunci trebuie sa stii ca acestea pot fi semnele

Paduden Rapid Forte 400mg x 10cpr

Paduden Rapid Forte 400mg x 10cpr

20 LEI info

Prospect: Link ANM Substanţa activă este ibuprofen. Acesta aparţine unei grupe de medicamente numite antiinflamatoare nesteroidiene (AINS). AINS asigură ameliorarea simptomelor prin modificarea răspunsului organismului