Antiinflamator

136 produse

Extract Uleios de Sunatoare 30ml Solaris Reducere 1 LEI

Extract Uleios de Sunatoare 30ml Solaris

12% 9 LEI
32
8 LEI info
4.15/5

Extract uleios de sunatoare (Hypericum perforatum) Solaris, produs cu actiune antiseptica, antiinflamatoare, bacteriostatica, coleretica, colagoga, antidepresiva, antispastica, cicatrizanta si antiseptica. Extractul uleios de sunatoare se

Ulei pentru Baby Faviderm 125ml Favisan Reducere 6 LEI

Ulei pentru Baby Faviderm 125ml Favisan

43% 14 LEI
31
8 LEI info
4.46/5

Indicatii:Se utilizeaza in afectiuni iritative si inflamatorii ale pielii, precum si in prevenirea acestora. Actiune:Produsul are rol dezinfectant, antiseptic, decongestiv, datorita substantelor continute in extractul

Apa Oxigenata 200gr Vitalia

Apa Oxigenata 200gr Vitalia

22
5 LEI info
4.02/5

Apa oxigenată este utilizată ca antiseptic sub forma unei soluții diluate. Ea este capabilă să elibereze oxigen gazos, echivalent a 10 volume ale lichidului respectiv.

Emetin 25cps Pro Natura

Emetin 25cps Pro Natura

25
9 LEI info
4.00/5

Compozitie: Ghimbir Rizom pulbere (Zigiberis rhizoma pulvis) 0,050 g/cpa Roinita frunze pulbere (Melissae folium pulvis) 0,020 g/cps. Utilizare / administrare: 1-2cps x 3/zi, la nevoie.

Antalgin 25cps Pro Natura

Antalgin 25cps Pro Natura

23
9 LEI info
4.00/5

Calmeaza diferite dureri (dentare, osteo-articulare, dureri de cap, nevralgii, dismenoree, musculare). Actiune farmacologica: - Antialgic, - Antiinflamator, - Antipiretic, - Antitermic. Radacina de Harpagophytum are

Crema pentru picioare cu castane si vita de vie, 100 ml, Krauterhof

Crema pentru picioare cu castane si vita de vie, 100 ml, Krauterhof

27
11 LEI info
4.00/5

Proprietati: Crema cu castane si frunza de vita de vie rosie este foarte buna pentru picioare avand ca element activ extractul de frunza de vita

FaviAudia 20ml Favisan

FaviAudia 20ml Favisan

28
12 LEI info
3.99/5

Curata, regenereaza si fortifica organul auditiv, extrage din tesuturi substante patogene si grabeste insanatosirea. Recomandari: adjuvant intulburari de auzotiteacufene (zgomote in urechi)alte boli ale urechii

Gel Cu Salvie Si Propolis, Tis Reducere 2 LEI

Gel Cu Salvie Si Propolis, Tis

14% 15 LEI
25
13 LEI info
4.12/5

Gel cu salvie si propolis are efect antibacterian, antiinflamator, epitelizant, usor anestezic si astringent, ca rezultat al asocierii dintre cele doua extracte (propolis si salvie).Este

One Reumatic Gel Efect Incalzire 250ml Onedia

One Reumatic Gel Efect Incalzire 250ml Onedia

25
14 LEI info
3.97/5

Proprietati:amelioreaza durerile si contractiile musculare, prin relaxarea acestoracresterea vascularizarii si stimularea circulatiei sanguinerevigoreaza si revitalizeaza pielea, datorita efectului antioxidant asupra tesutului celularrelaxant, linistitor, indicat pentru

Propolis Brut 10gr Apisalecom

Propolis Brut 10gr Apisalecom

24
14 LEI info
3.97/5

Spray Propolis cu Galbenele 25ml Transvital Reducere 3 LEI

Spray Propolis cu Galbenele 25ml Transvital

18% 17 LEI
23
14 LEI info
4.15/5

Actiune:Antiinflamator Cicatrizant Regenerant HidratantIngrediente:Apa, alcool etilic, propolis, monopropilenglicol, extract de Calendula.Administrare:Se pulverizeaza si se lasa cateva minute pentru formarea peliculei protectoare. Mod de administrare: A

Galbenele 40cps Favisan Reducere 2 LEI

Galbenele 40cps Favisan

13% 16 LEI
23
14 LEI info
4.10/5

Este un remediu naturist care reduce procesul inflamator, mentine sanatatea stomacului, a sistemului hepato-biliar, contribuie la apararea impotriva microorganismelor patogene, protejeaza corpul de parazitii, ajuta

Mesteacan 40cps Favisan

Mesteacan 40cps Favisan

27
16 LEI info
3.96/5

Mesteacan, 40 capsule, Favisan Stimuleaza diureza, reduce acidul uric si edemele datorate insuficientei circulatorii. Proprietati:- contribuie la eliminarea lichidelor retinute in exces in corp, purifica

One Cosmetic Gel Cu Efect Racire 500ml

One Cosmetic Gel Cu Efect Racire 500ml

30
18 LEI info
3.96/5

Gel cu Efect de Racire One Cosmetic Onedia, 500 ml: gel cu extract de arnica si eucalipt ce are efect calmant si tonifiant. Este relaxant

Salix alba 340mg 30cps, Adams Reducere 6 LEI

Salix alba 340mg 30cps, Adams

24% 25 LEI
32
19 LEI info
4.20/5

Salix Extract mai este cunoscut și ca Aspirină vegetală forțe. Pulberea din coaja de salcie este folosită încă din Antichitate pentru efectele sale antiinflamatoare, de

Extract din mladite De Mur, 50ml, Favisan

Extract din mladite De Mur, 50ml, Favisan

22
17 LEI info
3.94/5

Acțiuni: contribuie la:este antisclerotic, antisenescent, reduce fibrozarea organelor (fibrom uterin) și decalcifierea dureroasă a oaselor și articulațiilor, reglează tensiunea arterialăcontribuie la menținerea tranzitului intestinal normal

Stimuven Plus Gel Exhelios 60 g

Stimuven Plus Gel Exhelios 60 g

24
19 LEI info
3.94/5

Iederazin Supozitoare 1.5g Elzin Plant Reducere 5 LEI

Iederazin Supozitoare 1.5g Elzin Plant

20% 25 LEI
26
20 LEI info
4.13/5

Supozitoare cu o consistenta de crema solida si o formula pe baza de extracte de iedera, coada soricelului, galbenele, cuisoare si rasina de conifere, cu

Supozitor Capricon 10x1gr Elzin Plant

Supozitor Capricon 10x1gr Elzin Plant

25
21 LEI info
3.93/5

Crema solida cu extract uleios de pufulita, ghimpe si rasina de conifere.Produs natural dermatocosmetic obtinut prin procedee speciale din extracte uleioase de pufulita, ghimpe, busuioc,

Gel calmant înțepături de insecte Calmax, 30 ml, Biotrade (Concentratie: 30ml)

Gel calmant înțepături de insecte Calmax, 30 ml, Biotrade (Concentratie: 30ml)

31
23 LEI info
3.93/5

Calmax este un gel răcoritor pentru calmarea rapidă şi eficiență a pruritului şi durerii cauzate de înţepătură de insecte - ţânţari, purici, furnici, viespe şi

Balsam Gel cu Arnica 150ml Transvital

Balsam Gel cu Arnica 150ml Transvital

25
21 LEI info
3.93/5

E mulsia cu extract de Arnica , face ca tratamentul antiseptic, antiinflamator si antireumatic sa va fie oricand la indemana. Prin actiunea sa vasoconstrictoare mareste

Supozitoare Tuiazin 10*1.5g Elzin Plant Reducere 6 LEI

Supozitoare Tuiazin 10*1.5g Elzin Plant

23% 27 LEI
25
21 LEI info
4.16/5

Supozitoare TuiazinTuiazin supozitoare sau crema solida pe baza de tuia, extracte din plante si rasina de conifere.Supozitoarele Tuiazin sunt produse pe baza de extracte din

Crema Dr. Boici Exhelios (Ambalaj: 60 grame)

Crema Dr. Boici Exhelios (Ambalaj: 60 grame)

26
22 LEI info
3.92/5

Ceai Adio Durere in Gat Eco 18plicuri Sonnentor

Ceai Adio Durere in Gat Eco 18plicuri Sonnentor

23
21 LEI info
3.92/5

Acest amestec de plante calmeaza si revitalizeaza gatul tau.Ingrediente:flori de teiflori de socmacesepatlaginanalba.

Picaturi din samburi de grapefruit Citrosol

Picaturi din samburi de grapefruit Citrosol

20
20 LEI info
3.92/5

Extractul din samburi de grapefruit actioneaza eficient si natural, bactericid si fungicid asupra a peste 60 de specii : Candida albicans, Clamydia, Escherichia coli, Klebsiella

Ceai Musetel Eco 50gr Sonnentor

Ceai Musetel Eco 50gr Sonnentor

19
21 LEI info
3.91/5

Simbolul puterii, musetelul, desi modesta, ofera siguranta.Ingrediente:100% musetel.

Fitodolor L96 ulei 100 ml Fares

Fitodolor L96 ulei 100 ml Fares

29
25 LEI info
3.91/5

Calmează durerile: - antialgic, antinociceptiv (reduce sensibilitatea la durere), antiimflamator, relaxant al musculaturii - recomandat în dureri cauzate de reumatism (artrite acute și cronice cu

Balsam Cu Bitter 125ml Transvital

Balsam Cu Bitter 125ml Transvital

21
22 LEI info
3.91/5

Produsul este obtinut din plante medicinale pretioase, dupa o metoda originala experimentata de-l lungul secolelor in alpii Tirolezi.Se foloseste in ingrijirea, mentinerea tineretii si elasticitatii

Ginosept G93 cremă 50 ml Fares

Ginosept G93 cremă 50 ml Fares

28
25 LEI info
3.91/5

Calmează iritațiile din zona intimă. Beneficii: - recomandat în infecții labiale și ale zonelor adiacente, precum și inflamații ale tegumentului glandului penian și preventiv, în

Gotu Kola 400mg 30cps, Adams

Gotu Kola 400mg 30cps, Adams

29
28 LEI info
3.89/5

Gotu Kola este un nootropic și este ideal pentru toate persoanele care doresc să-și susțină sănătatea generală, vitalitatea și abilitățile cognitive. Gotu Kola (Centella Asiatica)

Carpicon Supozitoare 10x1.5g Elzin

Carpicon Supozitoare 10x1.5g Elzin

25
27 LEI info
3.89/5

Ingrediente: Extract de propolis, extract uleios din răşină de conifere, ceară de albine, DUB PP E3. Produs natural obținut prin procedee speciale din extract de

Crema pentru arsuri si rani superficiale 32g Salvaderma Medical

Crema pentru arsuri si rani superficiale 32g Salvaderma Medical

31
30 LEI info
3.88/5

Proprietati: - crema pentru o medicatie avansata, are ca actiune principala vindecarea umeda ranilor - Salvaderma medical pastreaza pe suprafata leziunii un micromediu umed favorabil

Body therapy gel crampe musculare 250ML

Body therapy gel crampe musculare 250ML

30
33 LEI info
3.86/5

Proprietati: - pentru a relaxa musculatura în caz de crampe musculare (cârcei) - conține extracte de plante atent selecționate pentru efectul lor de stimulare a

Aloe Vera 60cpr Dacia Plant Reducere 2 LEI

Aloe Vera 60cpr Dacia Plant

6% 36 LEI
25
34 LEI info
3.90/5

Numele de Aloe Vera provine de la cuvantul arab 'aloeh', care inseamna 'seva cristalina si amara', iar 'vera' semnifica in limba latina &ldquoadevarata&rdquo, denumire sugestiva

Aspirina Organica 60cps Herbagetica

Aspirina Organica 60cps Herbagetica

18
32 LEI info
3.84/5

Formula Aspirinei Organice, compusa prin alaturarea coajei de Salcie si Zeolit, potenteaza efectul salicilatilor, are actiune imunostimulenta asupra organismului, calmeaza durerea si regleaza temperatura organismului.reduce

Salix alba 340mg 90cps, Adams

Salix alba 340mg 90cps, Adams

33
48 LEI info
3.79/5

Salix Extract mai este cunoscut și ca Aspirină vegetală forțe. Pulberea din coaja de salcie este folosită încă din Antichitate pentru efectele sale antiinflamatoare, de

Lotiune impotriva tantarilor Tropical 100 ml Autan

Lotiune impotriva tantarilor Tropical 100 ml Autan

14
42 LEI info
3.76/5

Protecție de lungă durată - până la 8 ore. Cel mai bun mod de a evita să fii mușcat de țânțari este de a preveni

Gel Incalzitor cu Venin de Vipera 100ml Kasuf

Gel Incalzitor cu Venin de Vipera 100ml Kasuf

21
46 LEI info
3.75/5

Beneficii:RAPID &ndash amelioreaza durerea rapid, astfel incat sa-ti poti desfasura ziua.TINTIT &ndash se aplica direct pe zona dureroasa.EFICIENT - calmarea temporara a durerii.USOR DE APLICAT

Aspirina Organica 120cps Herbagetica Reducere 8 LEI

Aspirina Organica 120cps Herbagetica

14% 58 LEI
25
50 LEI info
3.87/5

Aspirina Organica 120cpsAspirina Organica are la baza extractul de salcie acesta imbunatateste imunitatea si intareste organismul, este extrem de eficient in eliminarea nevralgiilor de trigemen,

Quercetin 500mg, 30cps, Cosmo Pharm

Quercetin 500mg, 30cps, Cosmo Pharm

24
56 LEI info
3.69/5

Quercetina este un flavonoid prezent natural în alimente (ceapă, mere, struguri, fructe de pădure, broccoli, citrice, cireșe, ceai verde, cafea, vin roșu și capere), recunoscut

Gotu Kola 400mg 90cps, Adams Reducere 7 LEI

Gotu Kola 400mg 90cps, Adams

12% 62 LEI
24
55 LEI info
3.77/5

Gotu Kola este un nootropic și este ideal pentru toate persoanele care doresc să-și susțină sănătatea generală, vitalitatea și abilitățile cognitive. Gotu Kola (Centella Asiatica)

Celadrin Unguent Forte Good Days Therapy 40 g

Celadrin Unguent Forte Good Days Therapy 40 g

27
63 LEI info
3.65/5

Celadrin este un preparat 100% natural, care se bazeaza pe o formula inovatoare de acizi grasi esterificati (cetilati), utilizat de milioane de oameni la nivel

Quercetin, 500 mg, Cosmopharm 30 capsule

Quercetin, 500 mg, Cosmopharm 30 capsule

26
68 LEI info
3.62/5

Quercetin este un supliment alimentar de la Cosmopharm care furnizează o doză de 500 mg de quercetină pe capsulă. Quercetina este un flavonoid natural găsit

Inflanat Curcumin 95 120 cps Herbagetica Reducere 12 LEI

Inflanat Curcumin 95 120 cps Herbagetica

13% 93 LEI
30
81 LEI info
3.67/5

Inflanat Curcumin 95 120 cpsInflanat+ Curcumin95 are o formula imbogatita cu 10 extracte naturale care garanteaza un efect puternic antiinflamatoar si antioxidant. Asocierea de Curcumin95

Ruscoven Gel (Bio) Aboca (Gramaj: 100 ml +100 ml)

Ruscoven Gel (Bio) Aboca (Gramaj: 100 ml +100 ml)

39
92 LEI info
3.49/5

RuscoVen bioGel este un preparat cosmetic ce respectă standardele riguroase de calitate stabilite conform normelor privind Cosmeticele Ecologice. Eficacitatea acestui produs se datorează sinergiei funcționale

Ruscoven Gel (Bio) Aboca (Gramaj: 100 ml)

Ruscoven Gel (Bio) Aboca (Gramaj: 100 ml)

25
92 LEI info
3.46/5

RuscoVen bioGel este un preparat cosmetic ce respectă standardele riguroase de calitate stabilite conform normelor privind Cosmeticele Ecologice. Eficacitatea acestui produs se datorează sinergiei funcționale

Goldenseal Root 30cps Natures Way Reducere 18 LEI

Goldenseal Root 30cps Natures Way

16% 119 LEI
45
101 LEI info
3.61/5

Goldenseal (Hydrastis canadensis), denumit si orangeroot sau puccoon galben, este o planta perena din familia de papadie Ranunculaceae, originara din sud-estul Canadei si din estul

Supreme Krill 60cps Herbagetica

Supreme Krill 60cps Herbagetica

17
108 LEI info
3.33/5

Supreme Krill 60cpsKRILL Oil Supreme Omega 3 este un ulei pur, concentrat, provenit exclusiv dintr-o specie de crustaceu regasit doar in cele mai curate ape

Gel pentru tratamentul cicatricilor anormale Strataderm, Meditrina Pharmaceuticals, 5 g

Gel pentru tratamentul cicatricilor anormale Strataderm, Meditrina Pharmaceuticals, 5 g

25
122 LEI info
3.26/5

Gelul Strataderm de la Meditrina Pharmaceuticals este un produs special creat pentru tratamentul cicatricilor anormale sau inestetice. Fie că aceste cicatrici sunt rezultatul intervențiilor chirurgicale,

Gel pentru tratamentul plagilor si cicatricilor, 5 g, Stratamed, Meditrina Pharmaceuticals (Ambalaj: 5 ml)

Gel pentru tratamentul plagilor si cicatricilor, 5 g, Stratamed, Meditrina Pharmaceuticals (Ambalaj: 5 ml)

26
161 LEI info
3.07/5

Gelul pentru tratamentul plagilor și cicatricilor Stratamed de la Meditrina Pharmaceuticals este un produs special conceput pentru a ajuta la gestionarea și îmbunătățirea aspectului cicatricilor,

Sanitayaki Plasture Termic cu Efect de Incalzire 8 ore 1 bucata

Sanitayaki Plasture Termic cu Efect de Incalzire 8 ore 1 bucata

24
6 LEI info
4.02/5

Plasture termic impotriva durerilor,calitate premium, pe baza de carbune activ si pulbere de fier. Dupa desigilare si in contact cu aerul, poate ajunge pana la

Sanitayaki Plasture Termic cu Efect de Incalzire 12 ore 1 bucata

Sanitayaki Plasture Termic cu Efect de Incalzire 12 ore 1 bucata

23
8 LEI info
4.01/5

Proprietati: Ajuta la ameliorarea durerilot cauzate de reumatism, frisoane, spondiloza cervicala, periatrita scapulohumerala, intinderi musculare, osteoartrita hiperplaziei osease sau sciatice, leziuni ale tesutului moale, dureri

Acid acetilsalicilic tamponat 500 mg x 30 comprimate

Acid acetilsalicilic tamponat 500 mg x 30 comprimate

21
9 LEI info
3.99/5

Prospect: Link ANM Compozitie: Un comprimat contine: - 500 mg acid acetilsalicilic - 150 mg gluconat de calciu - excipienti (amidon de porumb, polietilenglicol 6000,

Arnica gel DermoTis, 50 ml, Tis Farmaceutic

Arnica gel DermoTis, 50 ml, Tis Farmaceutic

29
13 LEI info
3.99/5

Extractul de arnică stimulează circulația sângelui și accelerează resorbția hematoamelor. În timpul aplicării produce o senzație de răcoare și de calmare imediată a durerii. Recomandat

Panadol Extra x 12 comprimate

Panadol Extra x 12 comprimate

24
13 LEI info
3.98/5

Prospect: Link ANM Compozitie Fiecare comprimat contine paracetamol 500 mg si cofeina 65 mg. Actiune terapeutica panadol Extra contine o combinatie de doua substante active:

Paracetamol ATB 125mg 6 supozitoare

Paracetamol ATB 125mg 6 supozitoare

26
14 LEI info
3.97/5

Prospect: Link ANM Indicatii: Combaterea simptomatica a febrei (peste 38 grade Celsius) de cauza infectioasa. Combaterea simptomatica a durerilor medii (cefalee, nevralgii dentare, sciatice etc.),

Clafen 10mg/gram Gel 40 g Antibiotice SA

Clafen 10mg/gram Gel 40 g Antibiotice SA

25
14 LEI info
3.97/5

Prospect : Link ANM Indicatii: Clafen contine ca substanta activa diclofenac care face parte din clasa de medicamente cunoscute sub denumirea de antiinflamatoare nesteroidiene (AINS)

Clafen 10mg/gram crema 40 g Antibiotice SA

Clafen 10mg/gram crema 40 g Antibiotice SA

25
14 LEI info
3.97/5

Prospect: Link ANM Forma de prezentare: Crema 1% cutie 1 tub 40 g Indicatii: Administrarea sistemica: tratament de lunga durata in: poliartrita reumatsida, spondilita anchilopsietica,

Abemar Ulei de masaj x 200ml

Abemar Ulei de masaj x 200ml

28
17 LEI info
3.96/5

Utilizare: Produs destinat masajului corporal, cu acţiune antiseptica, antiinflamatoare, calmanta si de regenerare a funcţiilor metabolice ale epidermei. Este folosit in masajul de întreţinere corporala,

Efferalgan Copii 30 mg/ml soluţie orală 90 ml

Efferalgan Copii 30 mg/ml soluţie orală 90 ml

31
19 LEI info
3.95/5

Indicatii: Pentru tratamentul simptomatic al febrei şi/sau durerilor( dureri de cap, gripă, dureri de dinţi, dureri musculare). Mod de administrare: Este indicat copiilor cu greutate

Efferalgan 1000mg x 8 comprimate efervescente

Efferalgan 1000mg x 8 comprimate efervescente

22
16 LEI info
3.95/5

Indicatii: Acest medicament contine paracetamol. Esle indicat in tratamentul durerilor si/sau starilor febrile, ca dureri de cap, stari gripale, dureri dentare, dureri musculare, dureri menstruale.

Fasconal 20 comprimate

Fasconal 20 comprimate

22
16 LEI info
3.95/5

Fasconal contine o combinatie de patru substante active: acid acetilsalicilic, paracetamol, codeina si cafeina.Este un analgezic utilizat pentru tratamentul simptomatic, de scurta durata, al durerilor

Mig Pediatric x 100ml soluţie orală

Mig Pediatric x 100ml soluţie orală

32
20 LEI info
3.95/5

Prospect: Link ANM Mig Pediatric este un sirop cu gust placut de capsuni, ce se adreseaza copiilor cu greutatea intre 5 kg ( varsta 6

FARES Biomicin A2 solutie 10 ml

FARES Biomicin A2 solutie 10 ml

37
22 LEI info
3.95/5

Susține mecanismele de apărare ale organismului. Ingrediente: ulei esențial tea-tree (Melaleuca alternifolia aetheroleum) 70%, ulei esențial cuișoare (Caryophyllorum aetheroleum) 30%.Efect: antibiotic, antiviral, antiinflamator.Recomandări: infecții și

Stimuven Plus x 50g cremă

Stimuven Plus x 50g cremă

23
17 LEI info
3.95/5

Nurofen Express 200mg x 10 capsule moi

Nurofen Express 200mg x 10 capsule moi

23
17 LEI info
3.95/5

Mod de Prezentare Nurofen Express 200mg este indicat pentru adulti si copii cu greutatea mai mare de 20kg. Indicatii Nurofen este indicat in tratamentul migrenei,

Mig 400 mg 10 comprimate

Mig 400 mg 10 comprimate

24
18 LEI info
3.94/5

Prospect: Link ANM Compozitie si PrezentareMig 400 produs din portofoliul companiei Berlin-Chemie, este indicat pentru calmarea durerilor de cap, febrei, durerilor usoare si moderate (dureri

Stimuven Plus x 60g gel

Stimuven Plus x 60g gel

23
18 LEI info
3.94/5

Paduden Forte 400 mg x 12 drajeuri

Paduden Forte 400 mg x 12 drajeuri

23
18 LEI info
3.94/5

Prospect: Link ANM Forma de prezentare: Drajeuri 400 mg ct. x 1 blist. x 12 cps. Indicatii: Tratament simptomatic al afectiunilor dureroase si al febrei

Antinevralgic P 20 comprimate

Antinevralgic P 20 comprimate

25
19 LEI info
3.94/5

Prospect: Link ANM Compozitie 1 comprimat contine acid acetilsalicilic 250 mg, cafeina 20 mg si paracetamol 150 mg. Actiune terapeutica analgezic si antiseptic prin acidul

Aspirin Cardio 100mg 28 comprimate

Aspirin Cardio 100mg 28 comprimate

28
20 LEI info
3.94/5

Prospect: Link ANM Aspirin Cardio 100 mg comprimate gastrorezistente este un medicament care scade riscul mortalitatii la pacientii suspecti de infarct miocardic acut. Ce este

Efferalgan Vitamina C x 20 cp. eff.

Efferalgan Vitamina C x 20 cp. eff.

26
20 LEI info
3.93/5

Prospect: Link ANM Compozitie Paracetamol 0,330 g acid ascorbic 0,200 g. Excipienti: bicarbonat de potasiu, hidrogen carbonat de sodiu, sorbitol, acid citric anhidru, benzoat de

Smecta Go 8 plicuri

Smecta Go 8 plicuri

33
24 LEI info
3.93/5

Proprietati: Substanța activă din SmectaGo® este diosmectita, o argilă naturală ce ajută la oprirea și tratarea diareei și la calmarea durerilor abdominale. S-a demonstrat ca

Advil 200 mg 10 drajeuri

Advil 200 mg 10 drajeuri

23
20 LEI info
3.93/5

Prospect: Link ANM Indicatii Advil actioneaza rapid si eficace in caz de cefalee, migrena (tratament si profilaxie), dureri dentare, dismenoree, dureri osteoarticulare si musculare (inclusiv

Gel Gheara Dracului, Transvital, 250 ml

Gel Gheara Dracului, Transvital, 250 ml

27
22 LEI info
3.92/5

Gel cu efect racoritor, cu extract de gheara dracului, se aplicat local, in zona sensibila, avand actiune antiinflamatoare la nivel articular si muscular si calmand

Antinevralgic Forte 20 comprimate

Antinevralgic Forte 20 comprimate

22
20 LEI info
3.92/5

Prospect: Link ANM Compozitie si Prezentare Antinevralgic Forte este un analgezic, reduce febra şi este un medicament cu efect antiinflamator(antiinflamator ne steroidian/analgezic). Antinevralgic Forte conţine

Codamin P 20 comprimate terapia

Codamin P 20 comprimate terapia

24
22 LEI info
3.92/5

Prospect: Link ANM Compozitie 1 comprimat contine: paracetamol 300mg, fenacetină 200mg, cafeină H2O 25mg, codeină bază H2O 15mg. Actiune terapeutica analgezic, antipiretic. Codeina are actiune

Advil Ultra 200 mg 10 capsule moi

Advil Ultra 200 mg 10 capsule moi

22
22 LEI info
3.91/5

Prospect: Link ANM Compoziție și Prezentare Fiecare capsulă moale conține 200 mg ibuprofen. Blister cu 10 capsule ovale, translucide, de culoare verde, conținând un lichid

Nurofen pentru copii 60mg 10 supozitoare

Nurofen pentru copii 60mg 10 supozitoare

26
24 LEI info
3.91/5

Prospect: Link ANM Compozitie: Nurofen supozitoare pentru copii contine 60mg de ibuprofen. Indicatii terapeutice: Nurofen pentru copii 60mg, supozitoare este un medicament care ameliorează durerea,

Nurofen Forte 400mg 12 comprimate

Nurofen Forte 400mg 12 comprimate

23
23 LEI info
3.91/5

Prospect: Link ANM Compozitie: Un drajeu nurofen Forte contine 400 mg ibuprofen, ca substanta activa, si excipienti: - nucleu:croscarmeloza sodica, acid stearic, citrat de sodiu,

Alka Seltzer, 10 comprimate efervescente

Alka Seltzer, 10 comprimate efervescente

25
24 LEI info
3.91/5

Prospect: Link ANM Compozitie Cutii cu 10 si 20 comprimate efervescente. 1 comprimat efervescent contine: 324 mg acid acetilsalicilic, 965 mg acid citric, 1625 mg

Carpicon S Crema Solida 10 Supozitoare Hipocrate

Carpicon S Crema Solida 10 Supozitoare Hipocrate

24
24 LEI info
3.90/5

Referentialul electric incadreaza aceste principii active atat in grupa proprietatilor calmante si relaxante, cat si in a celor tonice si stimulante. Datorita acestor proprietati, produsul

Nurofen pentru copii 125 mg 10 supozitoare

Nurofen pentru copii 125 mg 10 supozitoare

29
26 LEI info
3.90/5

Prospect: Link ANM Compozitie: Nurofen supozitoare pentru copii contine 125mg de ibuprofen. Indicatii terapeutice: Nurofen pentru copii 125mg, supozitoare este un medicament care ameliorează durerea,

Panadol Baby 120mg/5ml x 100 ml

Panadol Baby 120mg/5ml x 100 ml

24
24 LEI info
3.90/5

Prospect: Link ANM Forma de prezentare: Suspensie orala 120 mg/5 ml cutie x 1 flacon x 100 sau 300 ml Indicatii: Durere usoara si medie.