Orocalmin aroma portocala x 20

Orocalmin aroma portocala x 20

Rating produs
  • Timp de retur Drept de retur 14 zile

Prospect: Link ANM Orocalmin conţine substanţa activă clorhidrat de benzidamină. Substanţa activă este componenta pastilelor care produce efectul terapeutic de care aveţi nevoie. Orocalmin este utilizat în tratamentul local simptomatic al durerilor în gât la adulţi şi copii cu vârsta peste 6 ani.Dacă după 3zile nu vă simţiţi mai bine sau apare febra sau vă simţiţi mai rău,trebuie să vă adresaţi unui medic Doza recomandată este: Pentru adulţi şi copii cu vârsta peste 6 ani: o pastilă de 3 ori pe zi trebuie suptă atunci când aveţi nevoie de ameliorarea durerii. Nu trebuie să luaţi mai mult de 3 pastile pe zi.

  • Categorie: Raceala si Gripa
  • Brand: Zentiva
  • Vanzator: farmaciasilva.ro/
  • Cod intern: 10013
Orocalmin aroma lamaie x 20

Orocalmin aroma lamaie x 20

25 LEI info

Prospect: Link ANM Orocalmin conţine substanţa activă clorhidrat de benzidamină. Substanţa activă este componenta pastilelor care produce efectul terapeutic de care aveţi nevoie. Orocalmin este

Modafen Raceala si Gripa x 24 comprimate filmate

Modafen Raceala si Gripa x 24 comprimate filmate

36 LEI info

Compozitie - Substantele active sunt ibuprofen 200 mg si clorhidrat de pseudoefedrina 30 mg
- Celelalte componente sunt: • nucleu: lactoza monohidrat, amidon de porumb,

ECHINACEA CU PROPOLIS SI VITAMINA C F170 63cpr, FARES

ECHINACEA CU PROPOLIS SI VITAMINA C F170 63cpr, FARES

25 LEI info

Parasinus Penta x 12 comprimate

Parasinus Penta x 12 comprimate

25 LEI info

Prospect: Link ANM Parasinus Penta este recomandat in ameliorarea simptomelor răcelii şi gripei: reduce febra, calmează durerile de gât, de cap si musculare, reduce congestia

ECHINA C 1000mg 20pl, Remedia

ECHINA C 1000mg 20pl, Remedia

25 LEI info

Hapciu Raceala si Gripa (R3) 30cps

Hapciu Raceala si Gripa (R3) 30cps

25 LEI info

FARES Hapciu Raceala si Gripa (R3) 30cps

FARES Plantusin R13 x 30 comprimate masticabile

FARES Plantusin R13 x 30 comprimate masticabile

25 LEI info

INGREDIENTE/COMPRIMAT:-zahăr-extract de rădăcină de lemn dulce (Liquiritiae radix) 44 mg-tinctură de propolis-amestec volatil 30 mg: eucalyptol 12 mg, mentol, ulei esenţial de mentă (Menthae aetheroleum),

Echinacea 500mg 30cp

Echinacea 500mg 30cp

25 LEI info

ALEVIA Echinacea 500mg 30cp

Imunostim 30tb Reducere 26 LEI

Imunostim 30tb

51% 51 LEI 25 LEI info

COSMOPHARM Imunostim 30tb

Coldrex Junior Hotrem 10 plicuri

Coldrex Junior Hotrem 10 plicuri

26 LEI info

Prospect: Link ANM Forma de prezentare Pulbere pentru suspensie orala
3 g pulb (1 plic) contin: paracetamol 300 mg, ac. ascorbic 20 mg si clorhidrat

Sirop Plantusin cu Miere si Propolis (R9) 100ml

Sirop Plantusin cu Miere si Propolis (R9) 100ml

26 LEI info

FARES Sirop Plantusin cu Miere si Propolis (R9) 100ml

Plantusin (R13) 30cpr

Plantusin (R13) 30cpr

26 LEI info

FARES Plantusin (R13) 30cpr

Humagrip Raceala şi Gripa x 16 comprimate

Humagrip Raceala şi Gripa x 16 comprimate

24 LEI info

Prospect: Link ANM Compozitie 1 comprimat de zi contine: paracetamol 500 mg, clorhidrat de pseudoefedrina 60 mg si excipienti:celuloza microcristalina,amidon pregelatinizat,croscarmeloza sodica,stearat de magneziu,povidona K30.

Extract din muguri de carpen, 50 ml

Extract din muguri de carpen, 50 ml

24 LEI info

Organotropism: Aparatul respirator (sinusuri, faringe, bronhii, plamani)
ficat
maduva osoasa.

Sirop de ghimbir, 520 ml

Sirop de ghimbir, 520 ml

26 LEI info

Produs ce tonifica intregul organism, facandu-l capabil sa reziste la efort fizic prelungit, eficient in caz de infectii virale .

Olynth HA 1mg/ml spray nazal 10 ml

Olynth HA 1mg/ml spray nazal 10 ml

24 LEI info

Prospect: Link ANM Compozitie:substanta activa este clorhidratul de xilometazolina.Celelalte componente sunt:hialuronat de sodiu,dihidrogenofosfat de sodiu dihidrat,hidrogenofosfat de disodiu dihidrat,glicerol,clorura de sodiu,sorbitol,apa purificata. Indicatii : Olynth

Voseptol - Plantavorel, 40 tablete

Voseptol - Plantavorel, 40 tablete

26 LEI info

Recomandări: Profilactic si ca adjuvant in: laringite, faringite, rinite, afte si leziuni bucale, stomatite, paradontopatii, halena, traheobronsite si adjuvant in tratamentul astmului bronsic si emfizem

Solutie Propolis Fara Alcool 250ml

Solutie Propolis Fara Alcool 250ml

26 LEI info

FAVISAN Solutie Propolis Fara Alcool 250ml

Zdrovit ClinSin Med Set pentru clatirea nasului si a sinusurilor

Zdrovit ClinSin Med Set pentru clatirea nasului si a sinusurilor

26 LEI info

Indicatii: - Inflamatie a sinusurilor paranazale - Rinite de diferite etiologii - Inainte si dupa interventii chirurgicale Pachetul contine un recipient de plastic si 16

Andrographis echinacea indiana - Herbagetica 30 capsule Reducere 2 LEI

Andrographis echinacea indiana - Herbagetica 30 capsule

8% 26 LEI 24 LEI info

Biofarm Carmol Flu loţiune pentru corp 100ml

Biofarm Carmol Flu loţiune pentru corp 100ml

24 LEI info

Indicatii: Activeaza circulatia locala a sangelui, deoarece, in timpul aplicarii locale, are o actiune rubefianta, decongestionand tesuturile subiacente locului aplicarii. Uleiul de cimbru are un

FARES Biomicin A14 x 15 capsule moi

FARES Biomicin A14 x 15 capsule moi

24 LEI info

INGREDIENTE/CAPSULĂ:-ulei de floarea soarelui-ulei esenţial de arbore de ceai (Melaleuca alternifolia aetheroleum)-ulei esenţial de cuişoare (Caryophylli floris aetheroleum).Uleiul esenţial de arbore de ceai se extrage

Carmol flu lotiune pentru frectie, 100ml - Biofarm

Carmol flu lotiune pentru frectie, 100ml - Biofarm

26 LEI info

Apiphen Apifaringocalm 50ml Reducere 3 LEI

Apiphen Apifaringocalm 50ml

11% 29 LEI 26 LEI info

PHENALEX Apiphen Apifaringocalm 50ml

Apiphen Apifluprotect 50ml Reducere 3 LEI

Apiphen Apifluprotect 50ml

11% 29 LEI 26 LEI info

PHENALEX Apiphen Apifluprotect 50ml

IMUNOPLANT SIROP JUNIOR CU MIERE 200ml, DOREL PLANT

IMUNOPLANT SIROP JUNIOR CU MIERE 200ml, DOREL PLANT

26 LEI info

Bitter Taina Plantelor Fara Alcool 200ml

Bitter Taina Plantelor Fara Alcool 200ml

24 LEI info

HYPERICUM Bitter Taina Plantelor Fara Alcool 200ml

Imunitate Sirop cu Miere si Propolis (F149) 100ml

Imunitate Sirop cu Miere si Propolis (F149) 100ml

27 LEI info

FARES Imunitate Sirop cu Miere si Propolis (F149) 100ml

Lichensed, 16 buc - ABO Pharma

Lichensed, 16 buc - ABO Pharma

27 LEI info

Nosette Strong Spray Nazal x 30 ml

Nosette Strong Spray Nazal x 30 ml

23 LEI info

Nosette Strong este un decongestionant nazal puternic si natural, cu o concentratie ridicata de saruri minerale. Este recomandat persoanelor care au mucoasa nazala congestionata si

Tinctura De Propolis 30ml

Tinctura De Propolis 30ml

23 LEI info

Calmotusin - Spray pentru Gat cu Propolis si Menta Fara Alcool 20ml

Calmotusin - Spray pentru Gat cu Propolis si Menta Fara Alcool 20ml

23 LEI info

DACIA PLANT Calmotusin - Spray pentru Gat cu Propolis si Menta Fara Alcool 20ml

Quixx Soft Spray nazal isotonic 30ml

Quixx Soft Spray nazal isotonic 30ml

27 LEI info

Indicatii terapeutice: Pentru igiena de zi cu zi si curatarea nasului. Util in combaterea simptomelor nazale de raceala in perioada rece. Util in cazul copiilor

Imunorezistan Raceala si Gripa, 30 cp de supt - PLANTEXTRAKT Reducere 6 LEI

Imunorezistan Raceala si Gripa, 30 cp de supt - PLANTEXTRAKT

19% 33 LEI 27 LEI info

Imunomodulin 30cps

Imunomodulin 30cps

23 LEI info

ROTTA NATURA Imunomodulin 30cps

Sirop Plantusin Forte cu Miere, Vitamina C Si Propolis (R18) 100ml

Sirop Plantusin Forte cu Miere, Vitamina C Si Propolis (R18) 100ml

27 LEI info

FARES Sirop Plantusin Forte cu Miere, Vitamina C Si Propolis (R18) 100ml

Fares Biosept sirop 250ml

Fares Biosept sirop 250ml

23 LEI info

Ingrediente: Zahar invertit
extracte de: extracte de: echinacea (Echinaceea herba), sovarv (Origani herba), cimbrisor (Serpylli herba), lichen de piatra (Lichen Islandicus), rizomi de ghimbir (Zingiberis

Gripovit 10dz Reducere 5 LEI

Gripovit 10dz

16% 32 LEI 27 LEI info

ZDROVIT Gripovit 10dz

Coada Soricelului, 60cps - MEDICA

Coada Soricelului, 60cps - MEDICA

23 LEI info

Gripovit Junior x 10 plicuri

Gripovit Junior x 10 plicuri

27 LEI info

Compoziţie: pulbere de fructe de soc 200 mg, vitamina C 50 mg (62,5 % *), bioflavonoide citrice 20 mg si zinc 7,5 mg (75 %

Sirop tuse - Plantusin (R8) 250ml

Sirop tuse - Plantusin (R8) 250ml

23 LEI info

FARES Sirop tuse - Plantusin (R8) 250ml

Faringo Hot Drink x 8 plicuri

Faringo Hot Drink x 8 plicuri

22 LEI info

PRospect: Link ANM Prezentare:cutie cu 8 plicuri x 13,1g,sub forma de granule omogene de culoare alb-galbui,cu miros slab caracteristic de lamaie,pentru solutie orala
Compozitie:Substante active

Tinctura De Propolis Cu Pulverizator 30ml

Tinctura De Propolis Cu Pulverizator 30ml

28 LEI info

Vapour Rub Respiri Usor pentru Adulti si Copii +3Ani 50g

Vapour Rub Respiri Usor pentru Adulti si Copii +3Ani 50g

22 LEI info

BELL'
S HEALTHCARE Vapour Rub Respiri Usor pentru Adulti si Copii +3Ani 50g

Maresyl spray nazal solutie 1mg/ml, 10ml

Maresyl spray nazal solutie 1mg/ml, 10ml

22 LEI info

Sirop Catina Si Miere De Albine 500ml

Sirop Catina Si Miere De Albine 500ml

22 LEI info

MANICOS Sirop Catina Si Miere De Albine 500ml

PlantExir sirop 100ml

PlantExir sirop 100ml

22 LEI info

Proprietăți: PlantEXIR sirop este un supliment alimentar pe bază de extract uscat din frunze de iederă (9 mg /ml). Extractul uscat de Hedera helix este

Ibusinus Raceala si Gripa 20 comprimate

Ibusinus Raceala si Gripa 20 comprimate

22 LEI info

Prospect: Link ANM Compozitie Fiecare comprimat filmat conţine 200 mg ibuprofen, 30 mg clorhidrat de pseudoefedrină şi excipienţi: lactoză super tab spray-dried, amidon de porumb,