Produse naturiste Terapia

58 produse

KarboKebene, 20 comprimate, Terapia

KarboKebene, 20 comprimate, Terapia

7 LEI info
3.97/5

Silimarina 150mg, 30 comprimate, Terapia

Silimarina 150mg, 30 comprimate, Terapia

8 LEI info
3.97/5

Silimarina 150mg, 30 comprimate, Terapia Silimarina 150mg reprezinta un supliment alimentar natural conceput pentru protejarea si regenerarea celulelor hepatice. Extractul de Silimarina din fructele de

ArtroCalcium Complex, 15 capsule, Terapia

ArtroCalcium Complex, 15 capsule, Terapia

10 LEI info
3.96/5

ArtroFlex compus crema, 50 ml, Terapia

ArtroFlex compus crema, 50 ml, Terapia

10 LEI info
3.96/5

Tonico Vita, 30 capsule, Terapia

Tonico Vita, 30 capsule, Terapia

12 LEI info
3.96/5

Hepiflor adulți, 10 capsule, Terapia

Hepiflor adulți, 10 capsule, Terapia

12 LEI info
3.96/5

Hepiflor adulți, 10 capsule, Terapia Recomandat în tratamentul cu antibiotice pentru restabilirea echilibrului florei intestinale. Probiotic cu un conținut de 10 miliarde de culturi vii.

MagneStress + B6, 40 comprimate, Terapia

MagneStress + B6, 40 comprimate, Terapia

12 LEI info
3.95/5

Kebene Forte Simeticona 80mg, 25 capsule, Terapia

Kebene Forte Simeticona 80mg, 25 capsule, Terapia

14 LEI info
3.95/5

Tonico Vita D3, 60 comprimate, Terapia

Tonico Vita D3, 60 comprimate, Terapia

14 LEI info
3.95/5

Silimarină Milk Thistle Terapia 1000 mg, 30 comprimate, Terapia

Silimarină Milk Thistle Terapia 1000 mg, 30 comprimate, Terapia

15 LEI info
3.94/5

Cremă, ArtroFlex compus, 100 ml, Terapia

Cremă, ArtroFlex compus, 100 ml, Terapia

15 LEI info
3.94/5

ArtroCalcium, 15 capsule, Terapia

ArtroCalcium, 15 capsule, Terapia

15 LEI info
3.94/5

Kebene Plus, 20 comprimate, Terapia

Kebene Plus, 20 comprimate, Terapia

16 LEI info
3.94/5

Glubifer Complex, 30 capsule, Terapia Reducere 1 LEI

Glubifer Complex, 30 capsule, Terapia

7% 16 LEI 15 LEI info
4.01/5

Sirop de tuse cu muguri de pin, Faringo Tusiv, 120 ml, Terapia

Sirop de tuse cu muguri de pin, Faringo Tusiv, 120 ml, Terapia

16 LEI info
3.94/5

Sirop de tuse cu muguri de pin, Faringo Tusiv, 120 ml, Terapia Sirop de tuse pe bază de plante Indicat pentru tuse productivă. Faringo Tusiv

Aspacardio Mix Omega3 + Q10, 30 capsule, Terapia

Aspacardio Mix Omega3 + Q10, 30 capsule, Terapia

17 LEI info
3.93/5

Kebene Extra Simeticonă 240 mg, 30 capsule, Terapia

Kebene Extra Simeticonă 240 mg, 30 capsule, Terapia

18 LEI info
3.93/5

Fortifikat Forte 825 mg, 30 capsule, Terapia

Fortifikat Forte 825 mg, 30 capsule, Terapia

20 LEI info
3.92/5

Fortifikat Max Protekt, 30 comprimate, Terapia

Fortifikat Max Protekt, 30 comprimate, Terapia

30 LEI info
3.88/5

Pachet Fortifikat Forte 825 mg, 30+30 capsule, Terapia

Pachet Fortifikat Forte 825 mg, 30+30 capsule, Terapia

33 LEI info
3.87/5

Fortifikat Forte fosfolipide esențiale 750mg, 30 capsule, Terapia

Fortifikat Forte fosfolipide esențiale 750mg, 30 capsule, Terapia

38 LEI info
3.85/5

ArtroFlex compus, 90 comprimate, Terapia

ArtroFlex compus, 90 comprimate, Terapia

40 LEI info
3.84/5

ArtroFlex compus, 42 plicuri, Terapia

ArtroFlex compus, 42 plicuri, Terapia

46 LEI info
3.81/5

Hepiflor pentru bebelusi si copii 10 plicuri - Terapia

Hepiflor pentru bebelusi si copii 10 plicuri - Terapia

21 LEI info
3.95/5

Hepiflor Adulti 10 capsule - Terapia

Hepiflor Adulti 10 capsule - Terapia

26 LEI info
3.93/5

Aspacardio Mix Omega 3 si Q10, 30 capsule - Terapia

Aspacardio Mix Omega 3 si Q10, 30 capsule - Terapia

27 LEI info
3.93/5

Fortifikat forte 825 mg, 30 capsule - Terapia

Fortifikat forte 825 mg, 30 capsule - Terapia

36 LEI info
3.87/5

Fortifikat Max Protekt 30 comprimate - Terapia

Fortifikat Max Protekt 30 comprimate - Terapia

70 LEI info
3.74/5

Hepiflor x 10 Capsule Terapia

Hepiflor x 10 Capsule Terapia

22 LEI info
3.94/5

Beneficii: - Hepiflor este probioticul cu un continut de 10 miliarde de culturi vii. - Contine 3 culturi benefice atent selectionate, intr-o doza mare de

Hepiflor bebelusi si copii - 10 Plicuri Terapia

Hepiflor bebelusi si copii - 10 Plicuri Terapia

25 LEI info
3.93/5

Beneficii: - Hepiflor pentru copii si bebelusi este probioticul cu un continut de 5 miliarde de culturi vii. - Contine 3 culturi benefice atent selectionate,

Aspenter 75mg 28 comprimate

Aspenter 75mg 28 comprimate

18 LEI info
3.92/5

Prospect: Link ANM Compozitie Un comprimat filmat gastro-rezistent contine acid acetilsalicilic 75 mg si excipienti: nucleu – celuloza microcristalina (Avicel PH 101), amidonglicolat de sodiu,

Codamin P, 20 comprimate

Codamin P, 20 comprimate

15 LEI info
3.91/5

Prospect: Link ANM Compozitie 1 comprimat contine: paracetamol 300mg, fenacetină 200mg, cafeină H2O 25mg, codeină bază H2O 15mg. Actiune terapeutica analgezic, antipiretic. Codeina are actiune

ASPENTER 100mg, 28 comprimate

ASPENTER 100mg, 28 comprimate

20 LEI info
3.91/5

Prospect: Link ANM Compozitie: Un comprimat filmat gastro-rezistent contine acid acetilsalicilic 100 mg si excipienti: nucleu – celuloza microcristalina (Avicel PH 101), amidonglicolat de sodiu,

Paduden sirop pentru copii 3 luni + cu aroma de caise 20 mg/ml 100 ml

Paduden sirop pentru copii 3 luni + cu aroma de caise 20 mg/ml 100 ml

14 LEI info
3.91/5

Prospect: Link ANM Adresati-va medicului inainte de utilizare in cazul in care copilul dumneavoastra: - Are astm brosnic - Primeste orice alte medicamente pentru calmarea

Paduden Express 200 mg 10 capsule moi Terapia

Paduden Express 200 mg 10 capsule moi Terapia

14 LEI info
3.91/5

Substanța activa din Paduden Express este ibuprofenul. Fiecare capsulă moale conține 200mg ibuprofen. Ibuprofenul, ingredientul activ al acestui medicament, acționează prin reducerea durerii și a

Kebene forte x 25 capsule moi

Kebene forte x 25 capsule moi

22 LEI info
3.89/5

Kebene forte capsule moi este indicat pentru ameliorarea simptomelor de exces de gaz acumulat in stomac si intestine ca rezultat al fermentatiei intestinale in timpul

Paduden Forte 400 mg x 12 drajeuri

Paduden Forte 400 mg x 12 drajeuri

18 LEI info
3.89/5

Prospect: Link ANM Forma de prezentare: Drajeuri 400 mg ct. x 1 blist. x 12 cps. Indicatii: Tratament simptomatic al afectiunilor dureroase si al febrei

ArtroFlex Compus Crema 100 ml

ArtroFlex Compus Crema 100 ml

22 LEI info
3.89/5

ArtroFlex compus crema: Pentru masarea zonelor articulare si musculare. Creste mobilitatea. Ingrediente: Apa,alcool cetearilic si sulfat cetearilic de sodiu,parafina,parafina lichida,propilenglicol,miristat de isopropil,etanol,salicilat de metil (1.5%),

Faringosept Lamaie 10mg 10 comprimate de supt

Faringosept Lamaie 10mg 10 comprimate de supt

15 LEI info
3.88/5

Fiecare comprimat de supt conţine ambazonă monohidrat 10 mg. Faringosept este recomandat in profilaxia si tratamentul infectiilor buco-faringiene: angina, gingivita, stomatita, dupa amigdalectomie si extractii

Fiobilin 250mg 20 comprimate

Fiobilin 250mg 20 comprimate

20 LEI info
3.88/5

Indicații: Fiobilin conţine acid dehidrocolic şi aparţine grupului de medicamente numit preparate conţinând acizi biliari. Fiobilin este recomandat în: Colecistită cronică – afectare inflamatorie a

Aspacardin, 30 comprimate

Aspacardin, 30 comprimate

27 LEI info
3.88/5

Prospect: Link ANM CompozitieComprimate continand: D,L aspartat de potasiu, aspartat de magneziu Actiune terapeutica Amelioreaza metabolismul miocardic, scade excitabilitatea crescuta a inimii, poate atenua senzatia

Artrocalcium x 15 capsule moi

Artrocalcium x 15 capsule moi

25 LEI info
3.87/5

Compozitie: carbonat de calciu(echivalent calciu elementar 275 mg) 687.5mg citrat de calciu(echivalent calciu elementar 15.8mg) 75mg complex microcristalin de hidroxipatita(echivalent calciu elementar 8.8mg) 40mg fosfat

Faringosept 10mg 10 comprimate de supt

Faringosept 10mg 10 comprimate de supt

17 LEI info
3.86/5

Fiecare comprimat de supt conţine ambazonă monohidrat 10 mg. Faringosept este recomandat in profilaxia si tratamentul infectiilor buco-faringiene: angina, gingivita, stomatita, dupa amigdalectomie si extractii

Rhinxyl HA 0,5mg/ml x 10 ml picături nazale

Rhinxyl HA 0,5mg/ml x 10 ml picături nazale

20 LEI info
3.86/5

Prospect: Link ANM Forma de prezentare: Picaturi nazale solutie 0,05%, 0,1% cutie x 1 fl. x 10 ml Indicatii: Coriza, rinita vasomotorie si rinita alergica,

Faringosept Rapid Menta 12 pastile Terapia

Faringosept Rapid Menta 12 pastile Terapia

17 LEI info
3.86/5

Indicatii: Faringosept este indicat pentru ameliorarea locală a simptomelor de durere ȋn gât la adulți și adolescenți cu vârsta peste 12 ani. Conține amilmetacrezol și

Paduden Rapid Forte 400 mg 10 cp

Paduden Rapid Forte 400 mg 10 cp

21 LEI info
3.86/5

Prospect: Link ANM Substanţa activă este ibuprofen. Acesta aparţine unei grupe de medicamente numite antiinflamatoare nesteroidiene (AINS). AINS asigură ameliorarea simptomelor prin modificarea răspunsului organismului

Kebene extra x 30 capsule moi

Kebene extra x 30 capsule moi

3
30 LEI info
3.85/5

Kebene extra capsule moi contine o doza mare de simeticona, 240 mg. Este indicat pentru ameliorarea simptomelor de exces de gaz acumulat in stomac si

Faringo Hot Drink 500 mg/200 mg/4 mg 8 plicuri

Faringo Hot Drink 500 mg/200 mg/4 mg 8 plicuri

22 LEI info
3.85/5

Faringo Hot Drink face parte din grupa medicamentelor numite analgezice-antipiretice. Faringo Hot Drink este un medicament impotriva racelii si gripei, care contine 3 substante active:

Kebene plus x 20 comprimate

Kebene plus x 20 comprimate

30 LEI info
3.85/5

Descriere si mod de utilizare:Kebene Plus este un dispozitiv medical sub forma de comprimat, util pentru ameliorarea simptomelor de iritatie legate de aerofagie si meteorism

Faringosept Rapid Miere si Lamaie 12 pastile Terapia

Faringosept Rapid Miere si Lamaie 12 pastile Terapia

19 LEI info
3.85/5

Indicatii: Faringosept este indicat pentru ameliorarea locală a simptomelor de durere ȋn gât la adulți și adolescenți cu vârsta peste 12 ani. Conține amilmetacrezol și

Faringosept Rapid Portocala 12 pastile Terapia

Faringosept Rapid Portocala 12 pastile Terapia

19 LEI info
3.85/5

Indicatii: Faringosept este indicat pentru ameliorarea locală a simptomelor de durere ȋn gât la adulți și adolescenți cu vârsta peste 12 ani. Conține amilmetacrezol și

Paduden Express Forte 400 mg 10 capsule moi Terapia

Paduden Express Forte 400 mg 10 capsule moi Terapia

22 LEI info
3.82/5

Substanța activa din Paduden Express Forte este ibuprofenul. Fiecare capsulă moale conține ibuprofen 400 mg. Ibuprofenul, ingredientul activ al acestui medicament, acționează prin reducerea durerii

Paduden Junior 40 mg/ml suspensie orală 100 ml Terapia

Paduden Junior 40 mg/ml suspensie orală 100 ml Terapia

24 LEI info
3.80/5

Substanța activa din Paduden Junior este ibuprofen. Fiecare ml de suspensie orală conține ibuprofen 40 mg. Ibuprofenul aparține unui grup de medicamente denumite medicamente antiinflamatoare

Faringo Intensiv 8.75mg 16 pastile de supt Terapia

Faringo Intensiv 8.75mg 16 pastile de supt Terapia

27 LEI info
3.78/5

Prospect: Link ANM Faringo Intensiv contine 8.75 mg flurbiprofen, substanta care apartine unui grup de medicamente din clasa antiinflamatoarelor nesteroidiene. Este utilizat pentru ameliorarea de

Fortifikat Forte 825mg x 30 cps moi

Fortifikat Forte 825mg x 30 cps moi

37 LEI info
3.78/5

Te simti mereu obosit si fara putere de concentrare sau ai un stil de viata agitat? Atunci trebuie sa stii ca acestea pot fi semnele

Furazolidon 100mg x 20 comprimate

Furazolidon 100mg x 20 comprimate

24 LEI info
3.76/5

Prospect: Link ANM Compozitie 1 comprimat contine 25 mg sau 100 mg furazolidon. Actiune terapeutica Antiseptic intestinal activ fata de numeroase tulpini de colibacili patogeni,

Fortifikat Maxx Protekt 200 mg x 30 comprimate

Fortifikat Maxx Protekt 200 mg x 30 comprimate

46 LEI info
3.72/5

Atat fosfolipidele, cat si extractul de armurariu standardizat in silimarina sustin sanatatea si functionarea normala a ficatului. Armurariul si colina actioneaza sinergic si contribuie atat

Faringo Intensiv Spray, 20 ml

Faringo Intensiv Spray, 20 ml

36 LEI info
3.70/5

Prospect: Link ANM Faringo Intensiv este indicat la adulți pentru ameliorarea pe termen scurt a simptomelor de la nivelul gâtului cum sunt durere, iritație, dificultate