Produse naturiste Glaxosmithkline

33 produse

Sirop de tuse Theratuss ProNatural, Gsk, 128 g

Sirop de tuse Theratuss ProNatural, Gsk, 128 g

33
48 LEI info
3.74/5

Siropul de tuse Theratuss ProNatural, dezvoltat de GSK, reprezintă o soluție eficientă și naturală pentru ameliorarea tusei atât uscate, cât și productive, adresându-se atât copiilor,

Panadol Extra x 12 comprimate

Panadol Extra x 12 comprimate

24
13 LEI info
3.98/5

Prospect: Link ANM Compozitie Fiecare comprimat contine paracetamol 500 mg si cofeina 65 mg. Actiune terapeutica panadol Extra contine o combinatie de doua substante active:

Panadol Rapid 500mg x 12 comprimate filmate

Panadol Rapid 500mg x 12 comprimate filmate

24
12 LEI info
3.98/5

Prospect: Link ANM Compozitie Fiecare comprimat contine paracetamol 500 mg. Ambalaj cu 12 comprimate. Actiune terapeutica Panadol contine paracetamol compus cu actiune analgezica (combate durerea)

Sensodyne Pronamel pasta de dinti 75 ml Reducere 5 LEI

Sensodyne Pronamel pasta de dinti 75 ml

30% 17 LEI
25
12 LEI info
4.26/5

Pasta de dinti cu fluor. Prin periaj de doua ori pe zi cu ajuta la: protejarea dintilor impotriva efectelor eroziunii acide protectia impotriva cariilor mentinerea

Centrum Junior VitaGummy 30 jeleuri Gsk

Centrum Junior VitaGummy 30 jeleuri Gsk

28
34 LEI info
3.93/5

In perioada de crestere, aportul suficient de vitamine, minerale si oligoelemente este de o importanta esentiala pentru copii si adolescenti. In cursul perioadelor de efort

Sensodyne Pronamel junior pasta de dinti pentru copii, 50 ml

Sensodyne Pronamel junior pasta de dinti pentru copii, 50 ml

27
17 LEI info
3.92/5

Sensodyne PRONAMEL Junior este o pasta de dinti de uz zilnic pentru copii, care ajuta la protejarea dintilor impotriva eroziunii acide. Ea functioneaza prin refacerea

Parasinus x 20 comprimate

Parasinus x 20 comprimate

20
20 LEI info
3.91/5

Prospect: Link ANM Compozitie Maleat de clorfeniramina 3 mg clorhidrat de pseudo-efedrina 30 mg paracetamol 500 mg. Actiune terapeutica Paracetamol sinus asociaza un antihistaminic H1

Panadol Baby 120mg/5ml x 100 ml

Panadol Baby 120mg/5ml x 100 ml

24
24 LEI info
3.91/5

Prospect: Link ANM Forma de prezentare: Suspensie orala 120 mg/5 ml cutie x 1 flacon x 100 sau 300 ml Indicatii: Durere usoara si medie.

Vibrocil Actilong spray nazal, 10ml, Gsk

Vibrocil Actilong spray nazal, 10ml, Gsk

20
22 LEI info
3.89/5

Vibrocil Actilong este un decongestionant nazal care eliberează rapid nasul înfundat. Este indicat pentru adulţi şi adolescenţi cu vârsta peste 12 ani. Vibrocil Actilong conţine

Sensodyne Expert Medium Periuta de dinti

Sensodyne Expert Medium Periuta de dinti

26
20 LEI info
3.89/5

Perii medii sunt rotunjiti la capat pentru o curatare delicata si minutioasa a dintilor si gingiilor. Capul rotunjit cu peri exteriori mai scurti se adapteaza

Coldrex Junior 16 comprimate filmate

Coldrex Junior 16 comprimate filmate

33
28 LEI info
3.88/5

Prospect: Link ANM Indicatii: Farmacia Silva va recomanda produsul Coldrex Junior comprimate. Coldrex Junior este un medicament impotriva racelii si a gripei care contine 3

Parodontax Whitening pasta de dinti 75ml

Parodontax Whitening pasta de dinti 75ml

24
21 LEI info
3.87/5

Sângerarea gingivală poate fi unul din primele semne ale afecţiunii gingivale. Lăsată netratată, afecţiunea gingivală este una din cauzele majore ale căderii dinţilor. Pasta de

FeniNatural Crema 30 ml Gsk

FeniNatural Crema 30 ml Gsk

27
47 LEI info
3.87/5

Crema FeniNatural este o combinatie de ingrediente puternice de origine naturala. Contine unt de shea si ceara de albine care contribuie la regenerarea pielii. Actioneaza

Vibrocil picături nazale, 15ml, Gsk

Vibrocil picături nazale, 15ml, Gsk

31
30 LEI info
3.86/5

Indicatii Raceli, rinite acute si cronice, rinite alergice sezoniere (febra fânului) si nesezoniere, sinuzite acute si cronice, îngrijire pre- si postoperatorie. Adjuvant în otite medii

Coldrex Junior Hotrem 10 plicuri

Coldrex Junior Hotrem 10 plicuri

21
27 LEI info
3.86/5

Prospect: Link ANM Forma de prezentare Pulbere pentru suspensie orala 3 g pulb (1 plic) contin: paracetamol 300 mg, ac. ascorbic 20 mg si clorhidrat

Parasinus Penta x 12 comprimate

Parasinus Penta x 12 comprimate

21
27 LEI info
3.86/5

Prospect: Link ANM Parasinus Penta este recomandat in ameliorarea simptomelor răcelii şi gripei: reduce febra, calmează durerile de gât, de cap si musculare, reduce congestia

Vibrocil Duo spray nazal, 10 ml, Gsk

Vibrocil Duo spray nazal, 10 ml, Gsk

21
30 LEI info
3.84/5

Prospect: Link ANM Mod de Prezentare si Compozitie VIBROCIL DUO este un medicament combinat compus din două substanţe active diferite. Una reduce secreţia nazală, cealaltă

Centrum Silver 50+ x 30cpr

Centrum Silver 50+ x 30cpr

17
50 LEI info
3.84/5

Compozitie/comprimat vitamina A(50% sub forma de beta-caroten) 800ug luteina 1000ug vitamina E(a-TE) 18mg vitamina C 120mg vitamina K 30ug vitamina B1 1/65mg vitamina B2 2.1mg

Centrum pentru Femei de la A-Z x 30 cpr.

Centrum pentru Femei de la A-Z x 30 cpr.

24
55 LEI info
3.84/5

Prezentare:flacon x 30 comprimate Compozitie/comprimat vitamina A(25% ca betacaroten) 667ug vitamina E(a-TE) 16mg vitamina C 120mg vitamina K 24.5mg vitamina B1 1.32mg vitamina B2 2.1mg

Vitamax Q10 x 15 cps, OFERTA doua cutii, 50% reducere la a doua cutie

Vitamax Q10 x 15 cps, OFERTA doua cutii, 50% reducere la a doua cutie

29
62 LEI info
3.82/5

Indicatii: Vitamax contine grupe de ingrediente active, atent selectate pentru actiunile lor sinergice, profilactice si terapeutice, necesare mentinerii si/sau ameliorarii functiilor organismului. Laptisorul de matca

Centrum pentru Barbati de la A-Z x 30 cpr.

Centrum pentru Barbati de la A-Z x 30 cpr.

23
59 LEI info
3.82/5

Prezentare:flacon x 30 comprimate Compozitie vitamina A(25% beta-caroten) 800ug vitamina E (a-TE) 18mg vitamina C 120mg vitamina K 30ug vitamina B1 1.6mg vitamina B2 2.1mg

Centrum Silver 50+ pentru barbati x 30 cpr

Centrum Silver 50+ pentru barbati x 30 cpr

29
63 LEI info
3.82/5

Supliment alimentar cu vitamine, minerale si oligoelemente, special conceput pentru barbati cu varsta de peste 50 ani Doza recomandata pentru adulti: 1 cpr pe zi

Centrum Junior Pro x 30 cpr.

Centrum Junior Pro x 30 cpr.

16
58 LEI info
3.80/5

Un aport suficient de nutrienti este o preconditie importanta pentru o viata sanatoasa si plina de energie . Un singur comprimat din acest produs pe

Centrum Silver 50+ pentru femei x 30 cpr

Centrum Silver 50+ pentru femei x 30 cpr

20
63 LEI info
3.79/5

Supliment alimentar cu vitamine, minerale si oligoelemente, special conceput pentru femei cu varsta de peste 50 ani Doza recomandata pentru adulti: 1 cpr pe zi

Coldrex Maxgrip aroma de Fructe de padure si mentol 10 plicuri

Coldrex Maxgrip aroma de Fructe de padure si mentol 10 plicuri

26
42 LEI info
3.77/5

Prospect: Link ANM Forma de prezentare si compozitie Pulbere orala. Un plic contine paracetamol 1000 mg, acid ascorbic 40 mg, clorhidrat de fenilefrina 10 mg

Corega Ultra Fixare x 40ml crema

Corega Ultra Fixare x 40ml crema

27
35 LEI info
3.76/5

Descriere Corega Ultra Fixare crema adeziva asigura o fixare puternica, de lunga durata prin sigilarea spatiului dintre proteza si gingie. Nu contine zinc. Flacon 40

Coldrex Maxgrip Lemon 10 plicuri

Coldrex Maxgrip Lemon 10 plicuri

21
42 LEI info
3.75/5

Prospect: Link ANM Forma de prezentare si compozitie Pulbere orala. Un plic contine paracetamol 1000 mg, acid ascorbic 40 mg, clorhidrat de fenilefrina 10 mg

Theraflu Max Raceala si Gripa Pulbere pentru Solutie Orala 10 plicuri

Theraflu Max Raceala si Gripa Pulbere pentru Solutie Orala 10 plicuri

30
45 LEI info
3.75/5

Theraflu Max Răceală și Gripă este indicat pentru ameliorarea simptomelor de răceală și gripă: congestie nazală (nasul înfundat), febra, durere în gât, durere de cap,

Corega Neutro x 40ml crema adeziva

Corega Neutro x 40ml crema adeziva

22
35 LEI info
3.74/5

Mod de prezentare: - 40ml, tub, cremă Caracteristici: - imbunătăţesc adaptarea protezei dentare şi sporesc confortul - formează un inveliş care previne fixarea resturilor alimentare

Corsodyl Mint apa de gura 0.2% x 300 ml

Corsodyl Mint apa de gura 0.2% x 300 ml

24
38 LEI info
3.72/5

Forma de prezentare CORSODYL MINT MOUTHWASH GLAXO SMITHKLINE solutie bucofaringiana 1% ct. x 1 fl. x 300 ml (otc) Indicatiia Gingivita, tulburari periodontale la bolnavi

Corega BioFormula 30 cp efervescente

Corega BioFormula 30 cp efervescente

23
38 LEI info
3.72/5

Tabletele efervescente CoregaBio Formula omoara 99,9% dintre bacteriile care cauzeaza respiratia urat mirositoare avand o formula neabraziva, pentru curatare delicata . Protezele dentare sunt de

Corega Ultra Fixare adeziv dentar 70 g

Corega Ultra Fixare adeziv dentar 70 g

20
39 LEI info
3.70/5

Conform studiilor realizate in randul persoanelor care poarta proteza 0.dentara, problema numarul 1 a purtatorilor de proteze dentare totale sau partiale o constituie patrunderea fragmentelor

Corega Dubla Putere x 30 tablete

Corega Dubla Putere x 30 tablete

19
39 LEI info
3.70/5

Tablete efervescente pentru curatarea zilnica a protezei dentare care elimina bacteriile cu de doua ori mai multa putere.